TOW009740 https://igladopena.pl/media/catalog/product/cache/12/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/q/l/qlabs_testy_pasko_inr_12szt.jpg QLABS INR QLABS TESTY
TOW009740
Ocena
5/5
Podziel się
275
275.00
00
PLN
Cena Netto: 254,63 PLN

Opis

Jednorazowe paski testowe systemu qLabs® Q-1 do pomiaru PT/INR gotowe do natychmiastowego użycia.  Jednorazowe paski testowe są pakowane indywidualnie w hermetyczne opakowania foliowe, które zabezpieczają pasek przed wilgocią oraz pozwalają na wysoką jakość uzyskiwanych wyników, na równi z badaniami w laboratorium. Paski można wykorzystywać przez cały okres przeznaczony do użytku, maksymalny termin ważności pasków to 18 miesięcy. Zakres pomiarowy: INR pomiędzy 0,5 a -7,5 Próbka: 10 μL Świeża krew z palca. Opakowanie pasków testowych qLabs® Q-1 zawiera: 12 pasków testowych PT/INR. Każdy pasek testowy zawiera: Kanał z odczynnikiem: Rekombinowana ludzka tromboplastyna. Kanał kontrolny: Trombina - pokazuje predefiniowane czasy krzepnięcia dla kontroli. Oba kanały: Środek zobojętniający heparynę.  Przechowywanie:  Paski należy przechowywać w temperaturze poniżej 32° C do końca okresu przydatności do użycia. Testy paskowe INR należy zużyć w ciągu 10 minut od otwarcia opakowania foliowego Zgodnie z  Art. 38. USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:pkt 5 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; Rozpakowany i użyty produkt, ze względu na ochronę zdrowia i ze względów higienicznych nie podlega prawu do odstąpienia i zwrotu.

Jednorazowe paski testowe systemu qLabs® Q-1 do pomiaru PT/INR gotowe do natychmiastowego użycia. 

Jednorazowe paski testowe są pakowane indywidualnie w hermetyczne opakowania foliowe, które zabezpieczają pasek przed wilgocią oraz pozwalają na wysoką jakość uzyskiwanych wyników, na równi z badaniami w laboratorium. Paski można wykorzystywać przez cały okres przeznaczony do użytku, maksymalny termin ważności pasków to 18 miesięcy.

Zakres pomiarowy:

  • INR pomiędzy 0,5 a -7,5
  • Próbka: 10 μL Świeża krew z palca.

Opakowanie pasków testowych qLabs® Q-1 zawiera: 12 pasków testowych PT/INR. Każdy pasek testowy zawiera:

  • Kanał z odczynnikiem: Rekombinowana ludzka tromboplastyna.
  • Kanał kontrolny: Trombina - pokazuje predefiniowane czasy krzepnięcia dla kontroli.
  • Oba kanały: Środek zobojętniający heparynę. 

Przechowywanie: 

Paski należy przechowywać w temperaturze poniżej 32° C do końca okresu przydatności do użycia.

Testy paskowe INR należy zużyć w ciągu 10 minut od otwarcia opakowania foliowego

Zgodnie z  Art. 38.

USTAWA z dnia 30 maja 2014 r.

o prawach konsumenta

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

pkt 5 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu,
której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,
jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

Rozpakowany i użyty produkt, ze względu na ochronę zdrowia i ze względów higienicznych nie podlega prawu do odstąpienia i zwrotu.

Dane techniczne

SKU TOW009740
Kod EAN 000
Grupa produktów Analizatory krwi
Marka QLABS
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5