TOW009063 https://igladopena.pl/media/catalog/product/cache/12/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/b/r/braun_bp6200_cisnieniomierz_automatyczny_i_opakowanie.jpg BRAUN BRAUN BP6200PHEME
TOW009063
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą

Wyróżniki

Dwa mankiety w zestawie 3 funkcje uśredniania wyników Pamięć: 60 pomiarów dla 2 osób Technologia Soft Inflation Ochronna torba na ciśnieniomierz Podświetlany ekran LCD Walidacja kliniczna ESH

Opis

Ciśnieniomierz naramienny 22-32 i 32-42 cm z podświetleniem Braun ExactFit™ 5 BP6200 O zaletach, jakie zapewnia dobry ciśnieniomierz naramienny, można mówić wiele – ale ciężej jest znaleźć taki, który spełnia te wymagania. Powinien być nie tylko wygodny i dokładnym, ale powinna go równocześnie cechować prostota stosowania. Oferowany w tym miejscu ciśnieniomierz Braun jest dokładnie takim produktem – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Ciśnieniomierz Braun – jakość potwierdzona klinicznie! Aby zrozumieć jakość, jaką wnosi do codziennego użytku ten dobry ciśnieniomierz naramienny, warto podkreślić, iż korzysta on z oscylometrycznej metody mierzenia ciśnienia. Jest też niezwykle funkcjonalny – zapisy wyników mogą być prowadzone dla dwóch osób oddzielnie. Dlaczego warto postawić na ExactFit ciśnieniomierz naramienny od Braun? W jednym zestawie dostaniesz aż dwa mankiety, Masz do dyspozycji 3 funkcje uśredniania wyników, Korzysta z zaawansowanej technologii Soft Inflation, W cenie ciśnieniomierza dostajesz ochronną torbę, Wygoda użytkowania gwarantowana przez podświetlany ekran LCD. Warto również zaznaczyć, że ciśnieniomierz Braun korzysta ze wskaźnika poziomu ciśnienia krwi zgodnego z aktualnymi wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia, co znacznie ułatwia kontrolowanie uzyskiwanych pomiarów i ich konsultowanie ze specjalistą. Braun – dobry ciśnieniomierz naramienny wart Twojej uwagi Naramienne ciśnieniomierze cieszą się lepszą opinią pod względem wygody stosowania i dokładności wyników niż te nadgarstkowe – i prezentowany ciśnieniomierz Braun jest tego doskonałym przykładem. Nie będziesz mieć żadnego problemu z dopasowaniem rozmiaru mankietu ciśnieniomierza do swoich potrzeb, dzięki dużemu wyświetlaczowi – nawet osoby mające problemy ze wzrokiem, bądź starsze z łatwością odczytają wynik. Nie bez znaczenia jest też sygnalizacja zaburzeń serca – arytmii, jak również delikatne pompowanie – co stanowi dodatkowy atut urządzenia. Jeśli szukasz nowoczesnego ciśnieniomierza na miarę potrzeb, który zapewni Ci szybki i precyzyjny wynik bez skomplikowanej obsługi – nie musisz patrzeć dalej, aniżeli właśnie ten produkt renomowanej marki.

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY BRAUN EXACTFIT™ 5 BP6200

Ciśnieniomierz naramienny 22-32 i 32-42 cm z podświetleniem Braun ExactFit™ 5 BP6200

O zaletach, jakie zapewnia dobry ciśnieniomierz naramienny, można mówić wiele – ale ciężej jest znaleźć taki, który spełnia te wymagania. Powinien być nie tylko wygodny i dokładnym, ale powinna go równocześnie cechować prostota stosowania. Oferowany w tym miejscu ciśnieniomierz Braun jest dokładnie takim produktem – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ciśnieniomierz Braun – jakość potwierdzona klinicznie!

Aby zrozumieć jakość, jaką wnosi do codziennego użytku ten dobry ciśnieniomierz naramienny, warto podkreślić, iż korzysta on z oscylometrycznej metody mierzenia ciśnienia. Jest też niezwykle funkcjonalny – zapisy wyników mogą być prowadzone dla dwóch osób oddzielnie.

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY BRAUN EXACTFIT™ 5 BP6200
CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY BRAUN EXACTFIT™ 5 BP6200

Dlaczego warto postawić na ExactFit ciśnieniomierz naramienny od Braun?

W jednym zestawie dostaniesz aż dwa mankiety, Masz do dyspozycji 3 funkcje uśredniania wyników, Korzysta z zaawansowanej technologii Soft Inflation, W cenie ciśnieniomierza dostajesz ochronną torbę, Wygoda użytkowania gwarantowana przez podświetlany ekran LCD.

Warto również zaznaczyć, że ciśnieniomierz Braun korzysta ze wskaźnika poziomu ciśnienia krwi zgodnego z aktualnymi wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia, co znacznie ułatwia kontrolowanie uzyskiwanych pomiarów i ich konsultowanie ze specjalistą.

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY BRAUN EXACTFIT™ 5 BP6200

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY BRAUN EXACTFIT™ 5 BP6200

Braun – dobry ciśnieniomierz naramienny wart Twojej uwagi

Naramienne ciśnieniomierze cieszą się lepszą opinią pod względem wygody stosowania i dokładności wyników niż te nadgarstkowe – i prezentowany ciśnieniomierz Braun jest tego doskonałym przykładem. Nie będziesz mieć żadnego problemu z dopasowaniem rozmiaru mankietu ciśnieniomierza do swoich potrzeb, dzięki dużemu wyświetlaczowi – nawet osoby mające problemy ze wzrokiem, bądź starsze z łatwością odczytają wynik. Nie bez znaczenia jest też sygnalizacja zaburzeń serca – arytmii, jak również delikatne pompowanie – co stanowi dodatkowy atut urządzenia. Jeśli szukasz nowoczesnego ciśnieniomierza na miarę potrzeb, który zapewni Ci szybki i precyzyjny wynik bez skomplikowanej obsługi – nie musisz patrzeć dalej, aniżeli właśnie ten produkt renomowanej marki.

Dane techniczne

SKU TOW009063
Kod EAN 4022167620156
BLOZ 7 9087602
Grupa produktów Ciśnieniomierze naramienne
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent Kaz Europe Sarl
Autoryzowany przedstawiciel Obelis S.A.
Ryzyka -
Zastosowanie Ciśnieniomierz służy do automatycznego, nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia tętniczego i tętna na ramieniu.
IHB (wskaźnik nieregularnej pracy serca) Tak
Certyfikat ESH Tak
Pomiar przy pompowaniu Tak
Marka BRAUN
Rodzaj ciśnieniomierza automatyczny
Miejsce pomiaru ramię
Mankiet 2 mankiety S/M oraz L/XL
Rozmiar mankietu 22 - 32 cm i 32 - 42 cm
Pamięć urządzenia 2 x 60
Waga urządzenia 500 g (bez baterii)
Zakres pomiaru (mm Hg) 0 - 300 mmHg
Zakres pomiaru (tętno) 40–199 uderzeń/min
Automatyczne wyłączenie Tak
Dokładność wskazania ciśnienia +/- 3 mmHg
Dokładność wskazania tętna +/- 5 %
Rodzaj baterii/zasilacza 4 baterie 1.5 V AA
Funkcje: Automatyczne wyłączenie, Czas i data pomiaru, ESH Kliniczna dokładność, F3, IHB - Irregular Heart Beat ( wskaźnik nieregularnej pracy serca) , Kolorowa skala stopniowania wyników pomiaru, Kontrola poziomu zużycia baterii
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy podświetlany ekran ciekłokrystaliczny LCD
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Krótka instrukcja obsługi po polsku Instrukcja obsługi po polsku Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register